Dwa tygodnie temu, wspólnie z prawie 30-osobowym chórem gospel Joyful Voice, spotkaliśmy się podczas sesji zdjęciowej do ich nowej strony internetowej.

W sali prób Domu Kultury na krakowskim Kazimierzu zaaranżowaliśmy niewielkie studio. Przez kilka godzin wytrwale zmienialiśmy aranżacje, nie tylko te wizualne, ale i muzyczne.

Moim zadaniem było sfotografowanie chórzystów tak, aby każdy korzystający z ich strony, nie mógł się oprzeć ich posłuchaniu i zobaczeniu na żywo. Strona obecnie jest jeszcze w budowie, ale pewnie już niedługo będziecie mieli okazję sprawdzić, czy to się udało. Niezwłocznie poinformuje, jak tylko będzie gotowa.

Najpierw zobaczycie sesje portretową, a dalej sesję „in motion”, w czasie której chórzyści dali całych siebie pozując w rytmie niecichnącej muzyki gospel.

Musze przyznać, że pracując z Joyful Voice bawiłem się chyba nie mniej niż oni sami. Mówiąc szczerze tak właśnie wyobrażałem sobie osoby, które należą do chóru reprezentującego ten styl muzyki – radośni, ekspresyjni, wiecznie uśmiechnięci – jednym słowem wulkany energii. Oni jednak nie tylko spełnili, ale nawet przewyższyli moje oczekiwania :) Zobaczcie sami – to oni – Joyful Voice!

Na końcu wpisu znajdziecie relację video z naszej sesji :)

 

Najpierw część portretowa:

 

 

 

 

I sesja właściwa. Uważajcie na nich… mogą wyskoczyć z ekranu! :)

Klikając na ten link obejrzycie filmowy backstage z naszych zdjęciowych zmagań

 

 

 

 

Zostaw komentarz

*

  • Facebook